Čaga: houba, která vás rozzáří

MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp

Bulvovitá, deformovaná, tvrdá a na povrchu černá. Takto se prezentuje houba Chaga. Opravdu nevidíte žádnou krásu :). Ale jak už to tak bývá, skutečná krása se projeví až uvnitř. To platí i pro Chagu.

V této vitální houbě najdete komplexní složky, jako jsou cenné polysacharidy, beta-glukany, triterpeny a polyfenoly. Černá barva vitální houby, která jí nepřidává na kráse, pochází rovněž z vysokého obsahu melaninu. Právě tomu vděčí vitální houba za svůj antioxidační účinek. Na Sibiři se mu také říká „dar bohů“ a je vysoce ceněn a často používán v tamním lidovém léčitelství, stejně jako ve Finsku. Může zlepšit vzhled pokožky a má detoxikační účinek na játra.

GLOW: další důvod, proč zazářit. S Chagou – jako extrakt nebo v kapslích

V DEEP NATURE PROJECT se rozhodli spojit účinnou sílu hub a konopí. Filozofie: My se staráme o výzkum a vývoj, příroda se postará o zbytek. Čaga je u nás k dostání ve formě kapslí MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & HATCHA® a v tekuté formě jako MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp.

Pro přípravu kapslí MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & HATCHA® používáme vysoce kvalitní prášek z organických hub Chaga a kombinujeme jej s HATCHA®. Tato jedinečná složka MEDIHEMP, vyrobená z jemně mletých konopných listů, obsahuje to nejlepší z rostliny konopí. V kombinaci s HATCHA® může vitální houba Chaga rozvinout své optimální spektrum účinků a zajistit větší pohodu a rovnováhu. Kromě toho obsahuje 30 % polysacharidů. Beta-glukany jsou zdaleka nejdůležitější skupinou účinných látek z lékařsky významných polysacharidových sloučenin hub a mohou mít imunomodulační a protizánětlivý účinek.

MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp

MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp vyrábíme v DEEP NATURE PROJECT v Rakousku. Naše speciálně vyvinutá šetrná metoda extrakce nám umožňuje získat z vitální houby to nejlepší. Základem je vzácný, vysoce koncentrovaný výtažek z hub a nejlepší olej z cedrových ořechů z atlaských a himálajských cedrů. Olej z cedrových ořechů je také známý pro své protizánětlivé účinky. Ale to není všechno! Antioxidant astaxanthin a vysoký obsah vitaminu E (30 % denní potřeby!) společně působí jako ochranný štít proti volným radikálům a údajně působí proti oxidačnímu stresu. Astaxantin je také zodpovědný za sytě červenou barvu extraktu. Extrakt je doplněn organickým konopným olejem MEDIHEMP, který přesvědčí vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin.

Kapsle  obsahují pouze přírodní a organické složky, a proto se mohou v těle ideálně vstřebávat.

Jak se užívají kapsle MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & HATCHA® a MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & HATCHA®?

MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp

Kapsle MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & HATCHA®:
Doporučujeme užívat 2 kapsle dvakrát denně a zapít dostatečným množstvím vody.

MEDIHEMP Organic GLOW Chaga Extract & Hemp:
Doporučujeme užívat 5 kapek dvakrát denně. Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Protože MEDIHEMP Bio GLOW Chaga Extract & Hemp je čistý, nefiltrovaný přírodní produkt, může se v něm usazovat sediment. To je důkazem přirozené čistoty a vysoké kvality. Po otevření by měl být výrobek spotřebován do 2 měsíců.

Naše doporučení: Pro dosažení ideálního účinku kombinujte užívání MEDIHEMP Organic Mushroom & HATCHA® Capsules a MEDIHEMP Organic Mushroom Extract & Hemp. Protože zaručuje nejlepší zásobování triterpeny a polysacharidy.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..