CBN

Zobrazuji všech 19 výsledků

Výzkum CBN (Kanabinol) je stále v plenkách. CBN vzniká jako metabolit THC, které je vystavené kyslíku. Má nejsilnější sedativní účinek mezi všemi kanabinoidy, včetně THC a CBD. CBN začíná produkovat svůj sedativní účinek již při velmi nízké dávce pár mg – může pomoci se spaním, ulevit od bolesti a navodit chuť k jídlu.

Je důležité začít nízkou dávkou CBN oleje, protože je to silné sedativum. I malá dávka, přibližně jedné kapky, půl hodiny před spaním, obvykle stačí, aby vám pomohla rychleji usnout. Pokud dávka není dostatečná, zvyšujte dávku po jedné kapce.

CBN má jedinečné uklidňující a relaxační vlastnosti, díky nimž výrazně zlepšuje kvalitu spánku – zrychluje proces usínání a snižuje počet nočních probuzení.

CBN je jedinečný kanabinoid, který může mít různé pozitivní účinky na naše tělo.

Při každodenním používání CBN posiluje imunitní systém. Olej také působí antibakteriálně a protizánětlivě. Pomáhá při úlevě od bolesti a nespavosti a CBN má antikonvulzivní účinky.

Protože olej CBN má protizánětlivé účinky, může také pomoci na záněty uvnitř těla a také na kůži, např. záněty v oblasti močového měchýře, zánět šlach, burzitida.

CBN může pomoci posílit zdraví kostí a dokonce podporují proces hojení. CBN může snížit závislost na lécích. Olej CBN může snížit krevní tlak. Je to antioxidant. CBN může zabránit neurodegenerativním onemocněním. Užívání má přidanou hodnotu při potížích jako Alzheimerova, Parkinsonova, ALS, RS a Huntingtonova choroba.

Nemůžete se předávkovat, CBN není návykový.

CBN je analgetikum, což znamená, že může pomoci při bolestivých stavech, včetně osteoartritidy, roztroušené sklerózy, fibromyalgie, migrény, bolesti hlavy, revmatismus, bolesti nervů, bolesti zad, artritida, bolesti hlavy, roztroušená skleróza, bolesti zad a mnoho dalších bolestivých stavů, ale také u dalších zdravotních potíží, jako je cukrovka a problémy se štítnou žlázou.

Olej má také uklidňující účinky, což znamená, že může také bojovat proti stresu a úzkosti, neklidu a celkové nerovnováze v organismu.

CBN je cenným doplňkem také pro sportovce. Všichni sportovci potřebují po náročném tréninku nebo soutěži dobré a rychlé zotavení.  Olej CBN má pozitivní vliv na imunitní systém a celkový zdravotní stav sportovců. Díky svému relaxačnímu účinku podporuje regeneraci svalů a celého těla. CBN je jedinečný kanabinoid, který může mít různé pozitivní účinky na naše tělo.

-13%
Original price was: 1,600.00 Kč.Current price is: 1,400.00 Kč.
-63%
Original price was: 950.00 Kč.Current price is: 350.00 Kč.
-56%
Original price was: 900.00 Kč.Current price is: 400.00 Kč.
-55%
Original price was: 1,550.00 Kč.Current price is: 700.00 Kč.
-17%
Original price was: 1,200.00 Kč.Current price is: 1,000.00 Kč.