O nás

Vítejte v MediCann Czech Republic!

O nás 1Jsme dobrovolná, nezávislá, veřejně prospěšná organizace, která si klade za cíl usnadnit přístup k produktům na bázi konopí a rozšiřovat informace o jeho benefitech.

MediCann Czech Republic byla založena s vášní a závazkem pomáhat lidem objevovat potenciál konopí pro jejich zdraví a pohodu.

Společně se sesterským občanským sdružením MediCann Slovakia se snažíme zlepšit informovanost o užívání CBD a dalších produktů z konopí.

Naše mise spočívá v přinášení kvalitních a certifikovaných produktů na trh, které mohou poskytovat úlevu od různých zdravotních obtíží. Věříme v hodnotu vzdělávání a transparentnosti a jsme tu, abychom vám pomohli správně porozumět možnostem konopí a jeho využití. S naším týmem, který spojuje odborníky a nadšence, se snažíme být vaším průvodcem v této cestě k lepšímu zdraví a pohodě.

Jsme hrdí na naše dlouholeté partnerství s kvalitními dodavateli z celé Evropy a na naši schopnost nabízet širokou škálu produktů, vždy s důrazem na kvalitu a spolehlivost. U nás nejde jen o obchodování, ale o poskytování podpory, péče a komunikace s našimi zákazníky, s ohledem na jejich individuální potřeby. Naše široké spektrum produktů máme vždy skladem, což nám umožňuje rychlou dodávku. 

Snažíme se maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům a komunikujeme s nimi s lidským přístupem. U nás je možné dohodnout množstevní slevy, nabízíme platbu na fakturu se splatností pro organizace a poskytujeme poštovné zdarma na všechny objednávky od 2000,- Kč pro naše koncové zákazníky. Pokud hledáte zboží, které momentálně není na našem eshopu, neváhejte nás kontaktovat – s radostí zajistíme vaši požadovanou objednávku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto klademe důraz na pečlivé balení křehkých zásilek. 

Děkujeme, že jste s námi na této cestě objevování konopí a jeho potenciálu. Věříme, že naše nabídka, spolehlivost a péče o naše zákazníky vás osloví a budeme rádi, když se k nám vrátíte znovu. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás velkým závazkem, a těšíme se na to, že vám budeme nápomocní na této cestě k lepšímu zdraví a kvalitnějšímu životu. 

S láskou,
Tým MediCann Czech Republic

O nás 2

Jsme zaregistrováni na Top-CBD.eu, nejlepších online obchodech s CBD!