CBN pasty

Zobrazen jediný výsledek

Výzkum CBN (Kanabinol) je stále v plenkách. CBN vzniká jako metabolit THC, které je vystavené kyslíku. Má nejsilnější sedativní účinek mezi všemi kanabinoidy, včetně THC a CBD. CBN začíná produkovat svůj sedativní účinek již při velmi nízké dávce pár mg – může pomoci se spaním, ulevit od bolesti a navodit chuť k jídlu.

Je důležité začít nízkou dávkou CBN oleje, protože je to silné sedativum. I malá dávka, přibližně jedné kapky, půl hodiny před spaním, obvykle stačí, aby vám pomohla rychleji usnout. Pokud dávka není dostatečná, zvyšujte dávku po jedné kapce.

CBN má jedinečné uklidňující a relaxační vlastnosti, díky nimž výrazně zlepšuje kvalitu spánku – zrychluje proces usínání a snižuje počet nočních probuzení.

5,375.00 

Váha 10g Obsahuje 5000mg CBN. 100% přírodní produkt Extrahováno z certifikovaného konopí CBN-pasta pro relaxaci ve stresových dnech Není nic lepšího než si po stresujícím pracovním dni dopřát pohodový večer a dobře se vyspat, ale někdy je těžké toho dosáhnout. Je důležité zklidnit mysl a ducha po stresujícím dni, protože to pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu [...]

Zvolte měnu